İTİNA SOFT Hakkında


Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş itina Soft'u yakından tanımaya ne dersiniz ? 

itina Soft'u pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bölgede  kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan İtina Soft, 2020 Yılında, Manisa  Turgutlu 'da faaliyete geçti. Barkod sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle Yazılım danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla yazılım  projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.
Günümüz   Barkod siteleri için önemli olan ürün  ihtiyacı konusunda, şirketimizin markası olan Barkod Ürünleri  ile Türkiye’nin en büyük içerik sağlayıcısı olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların Barkod Ürünleri Altında ( www.barkodurunleri.com ) Online Alışveriş İhtiyacını karşılayarak hizmete sokmuştur.

İletişim Bilgilerimiz


  • Firma Adresi : Cumhuriyet Mahallesi, Bozdağ Sk. No:5/1A - 45400 Turgutlu/Manisa
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 241 9080
  • Mail Adresi : info@itinasoft.com
  • Mesai Saatleri : 08:30 - 19:30
Whatsapp Hattı